Ofis Kurulumu - Hızlıelektrikcim

İçeriğe git

Ana menü:

Ofis Kurulumu

Servisler


Ofis tesisatı;
ev, ofis, fabrika, alışveriş merkezleri gibi yaşantımızın her anında olan fakat göremediğimiz iskelet yapısında sıva öncesi boruların döşenmesine
sıva altı tesisat ve kaba inşaat sonrası elektrik tesisatı nın döşenmesine sıva üstü tesisat denir. Elektrik tesisatı
, üst düzey bilgi birikimi gerektiren, tecrübeli ekip, düzenli çalışma ile yapılacak olan  bir projedir. Tesisat yapımında döşeme sırası ; Proje kontrolü, gerekli boru, dirsek, buat, kasa malzemeleri temin edilir,  Tavan borusunu, inşaatın tavan betonu dökülmeden önce döşenir, Elektrik İç Tesisat Yönetmeliği dikkate alınarak dirsek buat ve kasa duvara döşenir en son olarak boru duvara beton kullanarak sabitlenir.
Ofis veya iş yerinde oluşabilecek her türlü elektrik sorununda ark elektrik olarak, elektrik tesisatı ve aydınlatma ürünleri uygulama üzerine faaliyet göstermektedir. yaptığımız iş TSE standartlarında, sağlamlığı ve güvenliği önceliğimizdir.
İstanbul’un Avrupa Yakası bölgelerinde başta elektrik tesisatı  olmak üzere elektrik ile ilgili tüm bakım onarım hizmetlerini ve meydana gelen elektrik sorunlarınıza çözüm sunan Acil elektrik, profesyonel ekibi ile hizmet vermeye devam ediyor.
Yılların verdiği tecrübeyle sizlere kendimizden bir kalite ve güven sunuyoruz.
”Kaliteli Ürün ve Hizmet, Rastlantıların Değil, Yılların Verdiği Tecrübe ile Sistemli Çalışmaların Sonucudur.”
İstanbul’un Avrupa Yakası bölgelerinde başta elektrik tesisatı olmak üzere elektrik ile ilgili tüm bakım onarım hizmetlerini ve meydana gelen elektrik sorunlarınıza çözüm sunan Acil elektrik, profesyonel ekibi ile hizmet vermeye devam ediyor.
Yılların verdiği tecrübeyle sizlere kendimizden bir kalite ve güven sunuyoruz.
”Kaliteli Ürün ve Hizmet, Rastlantıların Değil, Yılların Verdiği Tecrübe ile Sistemli Çalışmaların Sonucudur.”
 
Copyright 2015. All rights reserved.
İçeriğe dön | Ana menüye dön